Jeep Grand Cherokee
Sahneye Hakim Olun.
Limited'den Summmit'e kadar her Jeep Grand Cherokee versiyonu; 7'li ön izgara ve yeni güçlü, modern ön stil, LED gündüz farları, viraj ici aydınlatmalı sis farları, akıllı depo kapağı olmak üzere en ince ayrıntıya kadar seçkin bir tarza sahip.
Jeep Grand Cherokee
Cazibeye geri dönüş.
Jeep ® Grand Cherokee ’nin arka kısmı, daha geniş yeni LED aydınlatmalı arka stop lambalara, aerodinamik özellikleri arttırmak için daha geniş bir spoylere ve daha iyi arka görüş sağlamak için yeniden şekillendirilen bagaj kapağına sahip. Alt arka kısımda modele özgü çift egzoz ucu, tüm Limited , Overland ve Summit modellerinde standart olarak bulunuyor.
Jeep Grand Cherokee
Her açıdan dinamik
Grand Cherokee Summit’i farklı açılardan görmek için ok yönünde sürükleyerek döndürün.
Jeep Grand Cherokee
Mükemmelliğin yeni seviyesi.
Sofistike yeni Summit modeli, kenarları sağlamlaştırılan ve Premium Natura Plus deri döşemeli ısıtmalı koltuklara, eşsiz bakır, krom kaplamalara ve kaliteli ahşap vurgulara sahip olan daha lüks ve davetkâr bir iç mekana sahiptir. Mükemmeliyete olan bağlılığımız, deri kaplı orta konsola, kol dayanağına ve yeni vites topuzuna da taşındı.
Jeep Grand Cherokee
Önden Çarpışma Uyarısı
Çarpışma etkisini azaltma özelliğine sahip “Önden Çarpışma Uyarısı”, öne dönük radar sensörünü kullanarak, araç başka bir araca çok yaklaştığında bu durumu tespit eder ve sürücünün aracın çarpışma yaşamasını önlemek için hangi eylemi gerçekleştirmesi gerektiğini belirlemesi konusunda uyarır. Çarpışmanın kaçınılmaz olduğunu belirlemesi durumunda, sistem: